ІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Інноваційні матеріали та наноінженерія» (IMNE’2023)

Заставка конференції

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки і Центр інноваційних технологій та наноінженерії Університету запрошують взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Інноваційні матеріали та наноінженерія» (IMNE’2023), яка відбудеться 10–13 листопада 2023 року в конференц-залі готельного комплексу «Шепільська» (с. Довголука Львівської області).

Мета конференції – забезпечити обмін знаннями про широкий спектр інноваційних матеріалів та сучасні підходи до наноінженерії поверхні та об’єму.

Тематика конференції

1. Innovative materials
  2. Optical and quasioptical techniques for materials characterization
  3. Nanoengineering technologies and processes
  4. Applications of innovative materials

Фінансування конференції здійснюється в межах проєкту IMAGE № 778156 Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Крайній термін подання матеріалів – 14 жовтня 2023 року.

Докладніше – на сайті конференції