ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Психологічні умови благополуччя персоналу організацій»

Заставка конференції

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки запрошує взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Психологічні умови благополуччя персоналу організацій», яка відбудеться 27–28 жовтня 2022 року у форматі онлайн.

Місце проведення: м. Львів, Національний університет «Львівська політехніка», Навчально-науковий інститут права, психології та інноваційної освіти, кафедра теоретичної та практичної психології.

Тематичні напрями роботи конференції:

• психологічні чинники благополуччя особистості у умовах війни;
  • умови збереження психологічного благополуччя персоналу організацій;
  • сучасні проблеми організаційної та економічної психології;
  • роль психологічної служби освіти у формуванні психологічного благополуччя в умовах війни;
  • роль міжнародних організацій у збереженні психологічного благополуччя вимушено переміщених осіб;
  • актуальні виклики організаційної та економічної психології у контексті євроінтеграційного курсу України.

Програма конференції передбачає пленарне та секційне засідання, презентацію лабораторії організаційної психології, виступи провідних фахівців у сфері організаційної психології, майстер-класи, роботу круглого столу.

Крайній термін подання заявок і матеріалів – 10 жовтня 2022 року.

Більше – в інформаційному повідомленні конференції.