ІІІ Міжнародна конференція «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті», яка відбудеться 9–10 листопада 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Мета конференції – обмін досвідом та об’єднання зусиль науковців і практиків в транспортній галузі за напрямками інтероперабельності і безпеки, енергозбереження та енергоефективності, екологічної безпеки, безбар’єрного доступу до транспортної інфраструктури, логістики, моделювання і комп’ютерного інжинірингу, модернізації та ремонту об’єктів транспорту, матеріалознавства та визначення ресурсу елементів конструкцій для швидкого післявоєнного відновлення України та поглиблення інтеграції національної транспортної мережі в Транс’європейську транспортну мережу.

Програма конференції передбачає роботу за чотирма секціями.

  1. Енергооптимальні технології, енергетичний менеджмент та енергоефективність на транспорті.
  2. Інтероперабельність, безпека та сертифікація на транспорті. Екологічна безпека на транспорті. Безбар’єрний доступ до транспортної інфраструктури.
  3. Сучасні технології організації перевезень та логістика. Взаємодія транспортних і виробничих підприємств.
  4. Моделювання та комп’ютерний інжиніринг, модернізація та ремонт об’єктів транспорту, матеріалознавство та продовження ресурсу елементів конструкцій.

Крайній термін основної реєстрації на конференцію – 31 липня 2023 року.

Докладніше – на сайті конференції