ІІ Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту», яка відбудеться 25 листопада 2021 року у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Хмельницький, Україна).

До участі в науковому зібранні запрошують представників державних органів влади, підприємств, докторантів, аспірантів, науковців, викладачів закладів фахової передвищої та вищої освіти, студентів та всіх зацікавлених.

Щоб взяти участь у конференції, необхідно до 24 листопада 2021 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету krfpp_khpc@ukr.net заявку на участь та електронний варіант тез.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.