ІІ Всеукраїнська інтернет-конференція «Управління персоналом у системі менеджменту організацій»

Заставка конференції

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Управління персоналом у системі менеджменту організацій: тенденції та перспективи розвитку», яка відбудеться 31 травня 2023 року в місті Львові.

Конференція працюватиме за такими секціями:

1. Управління персоналом: світоглядні засади та цілі майбутнього
  2. Сучасні стратегії та інструментарій HR-менеджменту
  3. Нові ідеали, компетенції та професійні знання на ринку праці – як умова якісного відтворення людського капіталу

Для участі у конференції потрібно не пізніше 20 травня 2023 року надіслати на електронну адресу оргкомітету konf.mpa@gmail.com тези доповіді та відомості про авторів.

Участь у роботі конференції та опублікування тез безкоштовні.

Контакти для довідок:

кафедра менеджменту персоналу та адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» (IV навчальний корпус, аудиторія 506);
Бойківська Галина Миколаївна, тел.: +380671095133 (з організаційних питань);
електронна скринька: konf.mpa@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному листі конференції.