ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Кібербезпека»

Заставка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Кібербезпека»

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує студентів та викладачів навчальних закладів України взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Кібербезпека».

Автори робіт, відібраних галузевою конкурсною комісією, будуть запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію, яка відбудеться 29–30 квітня 2021 року.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 лютого 2021 року надіслати наукові роботи переможців I туру Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кібербезпека» на електронну скриньку оргкомітету bit.info@lpnu.ua.

Докладніше про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з спеціальності «Кібербезпека»