ІІ Міжнародний форум «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі…»

Фрагмент афіші конференції

Кафедра туризму Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах євроінтеграційних та військових викликів».

Мета заходу – пошук наукового і практичного розв’язання проблем розвитку індустрії гостинності в умовах війни, а також обмін досвідом із колегами щодо актуальних питань функціонування туристичного, готельного й ресторанного бізнесу в контексті воєнних викликів та євроінтеграційного поступу України.

Форум відбуватиметься 17–19 квітня 2024 року в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки у змішаному форматі.

Семінари форуму

• Семінар 1. «Тенденції розвитку туристичної галузі в умовах війни».
  • Семінар 2. «Готельний бізнес у військовий період: реалії, проблеми, прогнози».
  • Семінар 3. «Ресторанні та гастрономічні тренди світу та України».

Крайній термін подання тез доповідей та реєстраційної форми на участь у конференції – 1 квітня 2024 року.

Докладніше – на сайті форуму