II Міжнародна студентська науково-практична конференція «Проблеми розвитку циркулярної економіки»

Заставка конференції

Шановні викладачі, студенти, аспіранти і молоді науковці!

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі II Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Проблеми розвитку циркулярної економіки» до 50-річчя кафедри економіки підприємства та інвестицій, яка відбудеться 20–21 травня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Тематичні напрями конференції

1. Україна на шляху до циркулярної економіки.
  2. Циркулярна економіка: принципи, особливості моделі, переваги.
  3. Світовий досвід впровадження циркулярної економіки.
  4. Нові можливості циркулярної економіки для підприємств.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська. Форма участі ‒ дистанційна.

Для участі у конференції необхідно до 15 травня 2021 року (включно) надіслати до організаційного комітету на електронну адресу epi_conf@ukr.net заявку на участь у конференції та електронний варіант тез доповіді.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.