ІІ Міжнародна студентська конференція «Організаційні, правові та психолого-педагогічні аспекти реалізації професійної мобільності студентів у період війни»

Заставка конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі ІІ Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Організаційні, правові та психолого-педагогічні аспекти реалізації професійної мобільності студентів у період війни: реалії та перспективи», яка відбудеться 23 листопада 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» за адресою: м. Львів, вул. В. Чорновола, б. 57, 36-й навчальний корпус.

Мета конференції – залучення студентів до обговорення актуальних питань сучасного студентства щодо професійної мобільності студентів та випускників закладів освіти в контексті освітньої євроінтеграції в умовах воєнного стану.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Академічна мобільність студентів та особливості її реалізації в умовах війни.
  2. Інноваційні технології підготовки професійно мобільного студента ЗВО в контексті євроінтеграційних процесів.
  3. Роль гуманітарних наук у формуванні світогляду як важливого чинника конкурентоздатності фахівців.
  4. Правові та соціально-психологічні аспекти реалізації професійної мобільності студентів ЗВО в умовах війни.
  5. Організаційно-педагогічні підходи до підготовки професійно-педагогічно мобільного фахівця в умовах воєнного стану.
  6. Роль освітнього менеджменту в підготовці професійно-педагогічно мобільного фахівця.
  7. Вітчизняний та зарубіжний досвід професійного становлення фахівця.

Охочим взяти участь у конференції потрібно до 20 листопада 2023 року:

• заповнити заявку на участь у конференції;
  • надіслати тези на електронну адресу оргкомітету studkonfpio@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.