II Міжнародна студентська конференція «Належні рішення для прогалин у фармації: відповідно до європейських пріоритетів»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує студентів та аспірантів, викладачів і науковців взяти участь у роботі II Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Належні рішення для прогалин у фармації: відповідно до європейських пріоритетів», яка відбудеться 14–15 листопада 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Тематика конференції

1. Промислова фармація.
  2. Лікарняна та госпітальна фармація.
  3. Ветеринарна фармація.
  4. Питання дистрибуції та маркетингу.
  5. Нормативно-правова база фармації.
  6. Фармацевтична біотехнологія.
  7. Цифрові технології у фармації.
  8. Логістика та управління ланцюгами постачання у фармації.
  9. Фармація для людей з інвалідністю.
  10. Реагування на кризи здоров’я, покращення якості життя пацієнтів і профілактика захворювань.
  11. Екологічні аспекти фармації та біотехнології.

Конференція відбудеться у межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet «Хороші рішення для прогалин у фармації: відповідно до Європейських пріоритетів» (101085257 – GoodPharma – ERASMUSJMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Крайній термін реєстрації – 10 листопада 2024 року.

Докладніше – на сайті конференції