IІ Міжнародна студентська конференція «Безбар’єрний туризм в умовах сьогодення: глобальні виклики для України та світу»

Заставка до конференції

Відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у IІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Безбар’єрний туризм в умовах сьогодення: глобальні виклики для України та світу», яка відбудеться 10 листопада 2022 року в заочному форматі.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Доступність і безбар’єрність як нова суспільна норма: соціально-філософські аспекти.
  2. Сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку національного безбар’єрного туризму в умовах сьогодення.
  3. Соціально-економічні стратегії розвитку безбар’єрного туризму в Україні.
  4. Туризм в умовах війни: мобілізація волонтерства, внутрішня міграція та безбар’єрність послуг.
  5. Сучасне правове забезпечення безбар’єрного простору в умовах війни.
  6. Світове партнерство підтримки на розвиток безбар’єрного простору в післявоєнний період.

Для участі у конференції потрібно заповнити заявку до 30 жовтня 2022 року (включно).

Докладніше – в інформаційному листі конференції.