ІІ Міжнародна конференція «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів»

хімічна формула полімеру

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Національного університету «Львівська політехніка», Інститут технології та матеріалознавства Технічного університету Кошице (Словаччина) і кафедра технології та переробки пластмас Люблінської політехніки (Польща) запрошують взяли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів» (TPM-2019), що відбудеться в Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки 6–8 листопада 2019 року.

Секції конференції:

1. Синтез, структура, властивості та застосування полімерних матеріалів, композитів та нанокомпозитів.
  2. Новітні технології переробки полімерних матеріалів.

За підсумками конференції буде опубліковано статті у спецвипуску фахового журналу «Chemistry, Technology and Application of Substances», а також видано електронний збірник тез доповідей.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 1 липня 2019 року надіслати реєстраційну форму на електронну адресу conference.tpm@gmail.com.