ІІ Міжнародна конференція «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір»

Заставка конференції

19 травня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір» в онлайн-режимі. Організатором наукового зібрання є кафедра цивільного права та процесу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти.

Метою проведення заходу буде обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і прикладних проблем екологічного права, сучасних викликів у сфері забезпечення екологічної безпеки, реформування вітчизняного екологічного законодавства, апробація іноземного досвіду.

До проведення заходу запрошують наукових, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, наукових установ, студентів, аспірантів, докторантів, практичних працівників у сфері екології, представників органів публічного управління.

Крайній термін подання матеріалів – 30 квітня 2023 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.