ІІ Міжнародна конференція «Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору»

Заставка до конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору: міжнародна академічна та професійна / професійно-педагогічна мобільність», що відбудеться 21 вересня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

До участі у міжнародній науково-практичній конференції запрошують науковців, аспірантів, здобувачів, викладачів та студентів (під керівництвом наукових керівників) закладів вищої освіти і науково-дослідних установ.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.

Головні напрями роботи

• Секція 1. Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору: закордонний та вітчизняний досвід.
  • Секція 2. Професійна мобільність: теорія і практика.
  • Секція 3. Професійна / професійно-педагогічна мобільність педагога в системі освіти в умовах воєнного часу.
  • Секція 4. Міжнародна академічна мобільність учасників освітнього процесу в умовах воєнного часу: педагогічні, психологічні, економічні та юридичні аспекти.

Конференцію буде організовано у змішаному режимі (залежно від військової ситуації).

Для участі у конференції потрібно до 18 вересня 2023 року заповнити реєстраційну форму учасника та надіслати матеріали доповіді на пленарне засідання (або матеріали для друку) на електронну адресу edu.conference25.05.2023@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.