ІI Міжнародна конференція «Моделювання і комп’ютерний інжиніринг в машинобудуванні – 2024»

Заставка до конференції

Кафедра проєктування машин та автомобільного інжинірингу Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній науково-теоретичній конференції «Моделювання і комп’ютерний інжиніринг в машинобудуванні – 2024», яка відбудеться 18–21 червня 2024 року.

Метою конференції є:

• презентація останніх наукових результатів з усіх аспектів дослідницької, проєктно-конструкторської роботи в галузі новітніх технологій у машинобудуванні;
  • моделювання технічних систем і процесів, експериментальної механіки, динаміки і міцності машин;
  • оприлюднення нових концепцій вібротехнологій, автоматизованих систем у машинобудуванні;
  • презентація новітніх матеріалів у машинобудуванні.

Конференція спрямована на обмін знаннями, інноваціями та досвідом у сфері інтелектуальної автоматизації та робототехніки для індустрії майбутнього. Учасники матимуть можливість презентувати свої дослідження, продемонструвати нові ідеї та взяти участь у дискусіях із провідними експертами галузі.

Крайній термін подання матеріалів – 5 травня 2024 року.

Докладніше – на сайті конференції