II Літня онлайн-школа Youth Diplomacy Hub від кафедри політології та міжнародних відносин

Фрагмент афіші заходу

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки запрошує школярів, студентів, абітурієнтів та всіх зацікавлених до участі у II Літній онлайн-школі Youth Diplomacy Hub, яка відбуватиметься 23–25 червня 2021 року.

Запрошені експерти ознайомлять із роботою дипломатичних та консульських установ, розвитком громадської культурної дипломатії. Учасники дізнаються про міжнародні програми навчання і стажування для молодих дипломатів, успішні практики молодіжної дипломатії, сучасні виклики у сфері дипломатії, зокрема в умовах COVID-19, а також зможуть вдосконалити знання, необхідні для становлення майбутніх дипломатів та фахівців сфери міжнародних відносин.

Захід відбудеться на платформі Google Meet.