ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської Олімпіади у 2016/2017 навчальному році» Національний університет «Львівська політехніка» призначений базовим вищим навчальним закладом з дисципліни «Міжнародна економіка» для вищих закладів освіти України.

Терміни проведення Олімпіади – з 30 березня по 1 квітня 2017 року.

Для участі у ІІ етапі Олімпіади вищі навчальні заклади делегують не більше трьох студентів з ОКР «магістр», «спеціаліст», «бакалавр», які перемогли у І етапі Олімпіади.

Оргкомітет просить претендентів до 1 березня 2017 року підтвердити свою згоду на участь у ІІ етапі Олімпіади й надіслати на адресу mmp.dept@lpnu.ua анкети учасників.

Контактна інформація Оргкомітету:

79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, IV навчальний корпус, ауд. 302,
Національний університет «Львівська політехніка», Інститут економіки і менеджменту, кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва,
тел./факс: (032) 222-58-10, електронна адреса: mmp.dept@lpnu.ua.