I Міжнародна студентська конференція «Безбар’єрний туризм у ХХІ столітті: партнерство закладів освіти, бізнесу та влади»

Заставка до конференції

Відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у I Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Безбар’єрний туризм у ХХІ столітті: партнерство закладів освіти, бізнесу та влади», яка відбудеться 11 листопада 2021 року.

Тематичні напрями роботи конференції

1. Тенденції розвитку безбар’єрного простору в умовах сучасності.
  2. Правове забезпечення безбар’єрного туризму: український та світовий досвід.
  3. Специфіка формування та реалізація професійних компетентностей спеціалістів туристичної сфери в Україні та світі.
  4. Особливості соціально-економічного розвитку безбар’єрного туризму в Україні: сучасний стан та побудова стратегій.

Робоча мова конференції – українська, англійська, польська.

Форма участі – заочна.

Крайній термін подання матеріалів для участі в конференції – 30 жовтня 2021 року (включно).

Докладніше – в інформаційному листі конференції.