Цифровий фестиваль «Цифрова трансформація: молодь за краще майбутнє»

Афіша фестивалю «Цифрова трансформація: молодь за краще майбутнє»

9, 10 та 11 грудня 2020 року Інститут регіонального розвитку і Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» організовують в онлайн-форматі Цифровий фестиваль «Цифрова трансформація: молодь за краще майбутнє».

Цільова аудиторія – представники організацій громадянського суспільства, молоді активісти, експерти з цифрової трансформації та інформаційних технологій, соціально-активний бізнес, представники органів влади.

• 9 грудня 2020 року
    • 15.00–17.00: Експертна дискусія «Цифрова трансформація в дії: на чому стоїмо і куди прямуємо?»
    • 17.00–18.00: Світове кафе: підготовка рекомендації щодо проведення цифрової трансформації в Україні і залучення молоді до цифрової трансформації.
  • 10 грудня 2020 року
    • 15.00–17.00: Воркшоп «Готові до цифрової ери: перспективи міжнародних і українських цифрових інновацій
  • 11 грудня 2020 року
    • 15.00–17.00: Креативний диспут «Майбутнє для соціально орієнтованих цифрових стартапів»

Захід відбуватиметься в рамках проєкту «hackyourfuture», який реалізовують Global Project Partners e.V. спільно з Інститутом регіонального розвитку за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Реєстрація обов’язкова.