Експертний круглий стіл «Актуальність наукового обґрунтування управлінських рішень в умовах війни»

Заставка заходу

Кафедра публічного управління та публічної служби Інституту державного управління Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в засіданні експертного круглого столу «Актуальність наукового обґрунтування управлінських рішень в умовах війни», яке відбудеться 4 жовтня 2022 року в режимі онлайн.

Мета проведення заходу – оприлюднення та розвиток знань щодо підходів до наукового обґрунтування управлінських рішень в умовах війни.

Головні доповідачі:

• Олег Немчінов – міністр Кабінету Міністрів України, кандидат наук з державного управління;
  • Петро Петровський – завідувач кафедри публічного управління та публічної служби Інституту державного управління Національного університету «Львівська політехніка», доктор наук з державного управління, професор.

Взяти безпосередню участь в обговоренні зможуть лише зареєстровані особи.

Реєстрація

Zoom-посилання для участі в круглому столі буде надіслано на зазначені у формі реєстрації адреси.

Без реєстрації подивитися круглий стіл в режимі онлайн-режимі можна буде на платформі YouTube.

Докладніше – в інформаційному повідомленні.