Другий світовий форум українознавчих навчальних закладів «В освіті сила України»

Заставка форуму

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», Світовий Конґрес Українців та Світова Федерація Українських Жіночих Організацій запрошують взяти участь у Другому світовому форумі українознавчих навчальних закладів «В освіті сила України», що відбудеться 11 грудня 2022 року в онлайн-режимі (платформа Zoom).

Через повномасштабне вторгнення рф в Україну сотні тисяч жінок з дітьми були змушені виїхати за кордон.

• Як українським дітям інтегруватися та не асимілюватися в новому середовищі?
  • Як протидіяти «руZZкаму міру»?
  • Українські школи за кордоном: виклики та відповіді.

На ці та інші запитання дадуть відповіді ключові промовці та учасники заходу у форматі «світового кафе».

Організатори запрошують українських освітян за кордоном, науковців та громадських діячів долучитися до роботи Форуму. Для цього потрібно зареєструватися до 4 грудня 2022 року.

Початок заходу о 14:00 за Києвом.

Українських педагогів із-за кордону просять також взяти участь у соціологічному дослідженні.

Контактна особа – Олена Мицько (congress@miok.lviv.ua).