Заставка заходу

З нагоди 75-ліття Світової Федерації Українських Жіночих Організацій 15 жовтня 2023 року в Українському народному домі у Перемишлі (вул. Тадеуша Костюшки, 5, м. Перемишль, Польща) відбудеться Друга Міжнародна Асамблея «Українка у світі: об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення». Організатори – Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) та Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

• Місія Асамблеї – відкрити для суспільства активізм Українки у світі, висвітлити її дієву роль у здобутті Перемоги та відновленні України.
  • Учасниці заходу – українки-лідерки громадської думки з понад 20 країн світу.
  • Панелістки Асамблеї – авторитетні, професійні, відомі діячки з різних сфер українського життя у світі та в Україні.
  • Асамблея – інтегральна подія ХІІ Конґресу СФУЖО з нагоди її славетного ювілею.

Сьогодні об’єднане українське жіноцтво є важливим чинником у глобальній боротьбі України за Незалежність та нашу Перемогу. Впродовж 75 років Світова Федерація Українських Жіночих Організацій координує діяльність українських громадських жіночих організацій у світі, працюючи для підтримки України на різних етапах становлення та розвитку.

Участь у заході можлива лише за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження від Організаційного комітету. Кількість учасників обмежена.

Реєстрація триватиме до 1 жовтня 2023 року.

Відкриймо для України і світу силу Українки!

У разі виникнення запитань прохання звертатися на електронну адресу congress@miok.lviv.ua.