Друга Міжнародна англомовна літня школа Finance for the Future для аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться фінансами

Фрагмент афіші школи

Друга Міжнародна англомовна літня школа Finance for the Future запрошує аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться фінансами, на унікальну можливість розширити мережу контактів і прокачати свої навички у світі фінансів.

Мета заходу – тримати учасників школи в курсі останніх тенденцій та розробок, які є перспективними для майбутнього.

Участь у цій літній школі дасть змогу не лише вивчити теоретичні аспекти фінансів, але й поспілкуватися з практиками та експертами з Університету. Кожен курс поєднує лекції та практичні заняття. Основну увагу буде приділено реалізації теоретичних концепцій на практичних прикладах. Спікери – викладачі кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Друга Міжнародна англомовна літня школа Finance for the Future відбуватиметься з 3 до 7 липня 2023 року в режимі офлайн на кафедрі фінансів з 9:15 до 17:15.

Для участі у заході потрібно зареєструватись до 30 червня.