Дні журналістики онлайн у Національному університеті «Львівська політехніка»

Фрагмент афіші заходу

2–4 червня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватимуться Дні журналістики. Це серія вебінарів, організована кафедрою журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти.

Розклад вебінарів

• 2 червня
    • 14:00 – вебінар на тему «Сучасні виклики перед журналістами: як знайти себе у професії?». Проводить Наталія Струк – головний редактор телеканалу «НТА».
    • 16:00 – вебінар на тему «Національні спільноти України і роль медіа». Проводить Анастасія Гудима – керівниця Координаційного центру мовлення національних меншин Національної суспільної телерадіокомпанії України («Суспільне мовлення»).
  • 3 червня
    • 14:00 – вебінар на тему «Специфіка і складові PR-журналістики». Проводить Наталія Павлишин – керівниця Центру комунікацій Національного університету «Львівська політехніка».
    • 15:00 – вебінар на тему «Універсальність журналіста в інформаційному суспільстві». Проводить Марічка Кулачковська, журналістка «24 Каналу».
    • 16:00вебінар на тему «Від коментаря до есею: галопом по жанрах журналістики». Проводить Наталія Дзьомба – кандидатка наук із соціальних комунікацій, старша викладачка кафедри журналістики і засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».
  • 4 червня
    • 14:00 – вебінар на тему «Зроби свій голос сильнішим: довіра через вміння говорити». Проводить Парасковія Дворянин – директор з інформаційних проектів ПрАТ «ТРК «Люкс».