Дні італійської культури та дизайну у Львівській політехніці

Заставка до виставки

Упродовж 9–24 березня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватимуться Дні італійської культури та дизайну.

Організаторами події є Посольство Італійської Республіки в Україні, Італійський інститут культури в Україні при посольстві Італії в Україні та Італійська Агенція зовнішньої торгівлі при посольстві Італії в Україні. Серед співорганізаторів – Центр міжнародної освіти Львівської політехніки, Інститут архітектури та дизайну, кафедра дизайну та основ архітектури ІАРД і Центр італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі» Університету.

Урочисте відкриття Днів італійської культури та дизайну у Львівській політехніці відбудеться 9 березня в Актовій залі головного корпусу Університету. Початок об 11:00.

Повна програма заходів – у доданому файлі.