Digital Hackathon від Tech StartUp School Львівської політехніки та компанії Aviva

офісний стіл

Tech StartUp School при Національному університеті «Львівська політехніка» організовує Digital Hackathon.

Подія розпочнеться в п’ятницю, 27 жовтня 2017 року, о 9:00 у приміщенні стартап-школи Львівської політехніки (м. Львів, вул. Колесси, 2). На початку учасники дізнаються про теми, над якими будуть працювати. Кому бракує досвіду у програмуванні чи презентації, не варто хвилюватися: під час заходу експерти зможуть відповісти на будь-які запитання.

Вам цікаво, як створювати рішення для тисяч клієнтів та користувачів? Або, можливо, Ви хочете перевірити та розвинути свої навички програмування на практиці? Digital Hackathon відкритий для нових учасників!

Форма реєстрації