День відкритих дверей онлайн магістерської програми «Фотоніка для захисту, надійності і безпеки»

Фрагмент афіші заходу

У вівторок, 23 листопада 2021 року, в режимі онлайн відбудеться День відкритих дверей магістерської програми «Фотоніка для захисту, надійності і безпеки», на якому можна буде більше дізнатися про одну з провідних магістерських програм у галузі фотоніки, штучного інтелекту і нанотехнологій, курси та всі переваги навчання.

Львівська політехніка є асоційованим академічним партнером спільної магістерської програми «Фотоніка для захисту, надійності і безпеки» (Photonics for Security, Reliability and Safety), яку координує французький науково-дослідний університет Жана Моне (University Jean Monnet, France) у співпраці з трьома вищими навчальними закладами: Університетом Париж-Ест Кретей (University Paris-Est Créteil, France), Університетом Східної Фінляндії (University of Eastern Finland, Finland) і Туринським політехнічним університетом (Politecnico di Torino, Italy).

Для участі необхідно зареєструватися за електронною адресою master.PSRS@univ-st-etienne.fr.

Початок заходу о 9:00.