День відкритих дверей кафедри систем автоматизованого проєктування ІКНІ в режимі онлайн

Заставка онлайн-заходу

Кафедра систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки запрошує на онлайн-зустріч.

День відкритих дверей – це нагода познайомити абітурієнтів із життям кафедри. Учасникам заходу розкажуть про особливості вступу 2021 та про переваги навчання на кафедрі систем автоматизованого проектування. Вони зможуть дізнатися більше про освітні програми, поспілкуватися з викладачами, студентами та випускниками кафедри. Особливою частиною буде інтерактивна екскурсія навчальними лабораторіями.

Особливу увагу буде приділено співпраці з провідними вишами Європи, а саме навчанню студентів кафедри у Кракові, Вроцлаві, Лодзі та інших містах Польщі та залученню їх до наукових проєктів Європейського Союзу.

Зустріч відбудеться 30 березня 2021 року на платформі YouTube. Початок о 16:00.