День відкритих дверей Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки

Афіша заходу

Шановні абітурієнти – майбутні бакалаври!

Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 5 травня 2021 року взяти участь в онлайн-заході, на якому Ви:

• дізнаєтесь про:
    • умови вступу на спеціальності «Право», «Журналістика», «Освіта», «Психологія»;
    • можливості, переваги та перспективи навчання в Інституті права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки;
  • зможете:
    • задати запитання директорові Інституту і завідувачам кафедр;
    • почути думки студентів про навчання в Інституті, інфраструктуру Університету і студентське життя;
    • взяти участь в експрес-тестуванні на визначення особистих рис;
    • заявити про своє бажання навчатися в Інституті права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Для реєстрації на захід потрібно заповнити анкету.

Посилання на веб-кімнату буде надіслано 4 травня 2021 року електронним листом на адресу, зазначену в реєстраційній формі.

Початок заходу о 15:30.