День Логістики 2021 у рамках проєкту Еrasmus+ «Логістика та управління ланцюгами поставок»

Фрагмент афіші заходу

У рамках проєкту Еrasmus+ Jean Monnet Module «Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience» (№ 610856-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) 15 квітня 2021 року відбудеться День Логістики 2021.

У цей день вся логістична спільнота Європи відкриває свої двері широкій громадськості для ознайомлення із різноманітністю діяльності в сфері логістики та управління ланцюгами поставок. Бізнес демонструє свої новації, навчально-наукові інститути представляють свої курси, навчальні програми, дослідницькі проєкти.

Логістика – це провідна галузь в багатьох країнах світу, ключовий драйвер соціально-економічного розвитку, сфера, орієнтована на майбутнє. Саме тому щороку ми залучаємо до участі в заходах цього Дня передусім студентську молодь.

В цьому році в цей День ми організовуємо Перший Логістичний Хакатон (1-st Logistic Hackathon), мета якого – пошук цікавих та інноваційних шляхів розв’язання актуальних питань у логістиці та ланцюгах поставок.

Девіз – «Embracing change»: приймаючи зміни, вболіваючи і працюючи над якісним поширенням міжнародного досвіду, кожен може зробити внесок в суспільно-економічний розвиток.

Учасники: студенти спеціалізації «Логістика», студенти різних інститутів Національного університету «Львівська політехніка», які вивчають дисципліну «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду», – всі, хто за духом є новаторами, займають активну життєву позицію й не бажають, щоб усе найцікавіше пройшло повз них, а хочуть бути творцями змін.

Детальна інформація, а пізніше і фото Дня Логістики 2021 – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.

Дізнавайтеся більше про проєкт «Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience» у соціальних мережах: