Благодійний концерт Народного камерного оркестру «Поліфонія» Львівської політехніки на підтримку воїнів ЗСУ

Фрагмент афіші концерту

Подвиги наших захисників – у наших серцях назавжди. Кожного дня вони ціною власного життя та безпеки стоять на варті нашої суверенності й наближають перемогу над агресором.

Всі, хто сьогодні обрав цей важкий шлях, – військові, волонтери, медики, – назавжди закарбовані в нашій історії як герої.

Народний дім «Просвіта» Національного університету «Львівська політехніка» запрошує усіх охочих на благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Найтемніша ніч перед світанком» Народного камерного оркестру «Поліфонія», який відбудеться 29 жовтня 2022 року в Храмі Священномученика Климентія Шептицького (вул. М. Кривоноса, 1).

Зібрані кошти буде передано на потреби ЗСУ.

Початок концерту о 19:00.