Академія з європейських студій «Децентралізація та розвиток громад: програми ЄС для України»

Заставка заходу

У межах виконання проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» його команда запрошує студентів, викладачів, представників органів влади, об’єднаних територіальних громад та всіх охочих, хто цікавиться реформами децентралізації в Україні, взяти участь в Академії з європейських студій «Децентралізація та розвиток громад: програми ЄС для України».

Під час восьми модулів слухачі Академії зможуть отримати знання про історичну генезу та сутність децентралізації, особливості децентралізації в країнах Європейського Союзу та в Україні, специфіку цифрової трансформації у регіонах, типи фінансування проєктів енергоефективності перспектив повоєнного відновлення та розвитку українських міст тощо. Учасники Академії отримають сертифікат обсягом 2 кредити ЄКТС (60 годин).

Захід відбуватиметься в режимі онлайн з 1 до 24 березня 2023 року. Обов’язкова умова участі – попередня реєстрація, доступна до 20 лютого.

Програма Академії – у доданому файлі.