Зимова школа "Big Data and Data Protection"

Запрошуємо студентів бакалаврату 3-4 курсів, магістрів та аспірантів взяти участь у Зимовій школі «Big Data and EU Data Protection», яку проводить кафедра АСУ Національного університету «Львівська політехніка» в межах виконання освітнього проєкту Жан Моне Модуль «Data Protection in EU» програми ERASMUS+ за підтримки Європейського Союзу.

Якщо Вам подобається працювати із даними, шукати приховані закономірності, отримувати нові знання з масивів інформації, займатись аналітикою та візуалізацією даних, то ця школа для Вас. Якщо Ви плануєте власний стартап, в якому передбачаєте збирати персональні дані користувачів і не хочете мати юридичних проблем та підпасти під фінансові санкції GDPR – ця школа для Вас. Якщо Ви хочете знати, на який захист своїх персональних даних Ви маєте право та як їх захистити – ця школа для Вас.

Для участі у зимовій школі необхідно зареєструватись за посиланням до 1.02 2021 року:

Оновлено 3 роки 2 місяці тому