Освітня Академія для управлінців освіти

Творча зустріч представників департаментів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Тернопільської областей

Термін проведення: 14.12.2021

Місце зустрічі: професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного бізнесу.

Програма:

• Привітання голови Львівської облдержадміністрації М.Козицького. Онлайн привітання заступника Міністрества освіти і науки України В. Рогової.
  • Круглий стіл «Інновації і зміни в освіті: сьогодні та в майбутньому». Модератор: О.Паска, директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА.
  • Панельна дискусія «Педагогічний експеримент: яким йому бути?». Модератор: І.Гавриш, доктор педагогічних наук, професор Харківського національного педагогічного університету ім.Г.Сковороди.
  • Дискусійна платформа «Проблеми та шляхи їх вирішення»:
  1. Дистанційна освіта: досягнення, перспективи, ризики. Модератор: М.Носкова, директорка Центру інноваційних освітніх технологій Національного університету  «Львівська політехніка».
  2. Проблеми фінансування освітньої галузі та шляхи їх вирішення. Модератор: С.Пазюк, заступник директора КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Під час заходу також підписали меморандум із RadioNetwork про фільтрування контентну «16+» засобами провайдерів при постачанні інтернету в заклади освіти Львівської області.

Оновлено 2 роки 4 місяці тому