Конкурс «Дидактичне забезпечення змішаного і дистанційного навчання»

Обласний конкурс авторських навчальних розробок для учнів 1-11(12) класів «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання - 2021»

Підстава: Наказ Департаменту освіти і науки Львівської ОДА № 02-01/01/351 від 10.09.2021.

Термін проведення: вересень-грудень 2021 року.

Номінації:

• урок змішаного навчання;
  • урок дистанційного навчання;
  • урок змішаного (дистанційного) навчання учнів з особливими освітніми потребами.

Склад комісії Конкурсу:

• Сислюк Ірина Петрівна - начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи (голова комісії).
  • Носкова Маргарита Вячеславівна - директор центру інноваційних освітніх технологій навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», канд. пед. наук, доцент (заступник голови).
  • Томаневич Леся Миронівна - головний спеціаліст відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти департаменту освіти і науки Львівської області (секретар комісії).
  • Воротнікова Ірина Павлівна - завідувач кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. пед. наук, доцент.
  • Кухаренко Володимир Миколайович - професор Харківського автомобільно-дорожнього університету, науковий керівник Лабораторії інноваційних технологій в освіті канд. тех. наук, доцент.
  • Парій Надія Зіновіївна - методист кабінету дистанційного навчання Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
  • Пастушенко Роман Ярославович - член Експертної ради при департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.
  • Сокол Ірина Миколаївна - доцент кафедри інформатичної та технологічної освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР, канд. пед.наук, доцент.
  • Задворна Вікторія Пилипівна - вчитель фізики та астрономії ліцею №51 Львівської міської ради.
  • Калюжна Маргарита Володимирівна - директор ТзОВ «Школа дружня до дитини».
  • Мозіль Олена Володимирівна - вчитель географії Верхньосиневидненської ЗОШ І-ІІІ ст., призерка Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року».
  • Пасічник Оксана Володимирівна - вчитель інформатики ліцею «Сихівський» Львівської міської ради.
  • Сакович Людмила Сергіївна - заступник директора ліцею ім. Івана Пулюя Львівської міської ради.
Оновлено 2 роки 4 місяці тому