Відомі випускники кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій

  • Паньків І.І — головний інженер служби контролю і автоматизації «Оргнафтозавод», м.Воронеж
  • Катаєв Ф.К. — к.т.н., доцент радіотехнічного інституту, м.Таганрог
  • Новохатий А.А. — генеральний директор НВО «Імпульс», м.Сіверодонецьк
  • Іванов С.Г. — к.т.н, завідувач відділом НДІ автоматика, м.Киів
  • Лабій Ю.А. — головний інженер ССПП «Спеценергоавтоматика», М.Львів
  • Цешковський В.І. — к.т.н, завідувач відділом НДІцелюлознопаперової промисловості, м.Київ
  • Козакевич З.С. — д.т.н., завідувач відділом НДІ автоматика, м.Київ
  • Іванків Р.А. — начальник цеху Бурштинської ТЕС, м.Бурштин
  • Козицький Богдан Данилович — головний технолог АСУТП ВАТ «ЛьвівОРГРЕС».
  • Матійко Л.Н. — к.т.н, завідуючий відділом Калуського філіалу ВНДІ галургії, м. Калуш
  • Лазарєв Г.І. — к.т.н., головний інженер Тульського ДКВА «Хімавтоматика»
  • Здирко В.І. — начальник відділу автоматизації НДПІСірка, м. Львів
  • Медведєв В.А. — к.т.н., заступник головного інженера по автоматизації Одеського припортового заводу
  • Чепура І.М. — к.т.н., доцент інституту хімічного машинобудування, м.Москва
  • Карфілов В.П. — к.т.н., завідувач відділом ВНДІ галургії, м .Сант-Петербург
  • Тартін В.А. — заступник начальника цеху КВПіА Калуської ТЕП
  • Кодруба В.Г. — міністр енергетики республіки Білорусь
  • Безнос Л.А. — начальник цеху гірничо-хімічного комбінату, м. Красноярськ
  • Кісіль І.С. — д.т.н., професор, завідуючий кафедри методи та прилади контролю якості та сертифікації продукції Івано-Франківського Державного університету нафти і газу, м. Івано-Франківськ
  • Кобрин Я.С. — начальник відділу автоматизації підприємства «Львівенергоналадка»
  • Немченко Ю.О. — керівник відділу групи автоматизації ЛФ НВО «Масма», м. Львів
  • Продан Р.М. — начальник служби обчислювальної техніки ЗАТ «Західноелектроенергетична система»
  • Мілай Н.Л. — начальник лабораторії метрології ВЕО «Вінницяенерго»
  • Бібішьянц А.Г. — головний приладист нафтопереробного заводу, м.Херсон
  • Жилін В.Д. — директор підприємства «Львівенергоремонт»
  • Куєвда В.О. — заступник директора нафтопереробного заводу, м.Херсон
  • Борисенко В.Я. — член ради диреторів «Альфакапітал»
  • Воронін С.І. — голова профспілки ЗАТ «Черкасиенерго», Черкаська область
  • Шимборський В.І. — головний енергетик львівського нафтопереробного заводу
  • Шепертицький Г.Б. — начальник цеху автоматики ТЕЦ-2, м.Львів
  • Яцук В.П. — директор НВЦ «ВостокВИСКО», м. Рівне
  • Варивода З.В. — директор стебницького калійного заводу, м. Стебник
  • Вовк О.В. — директор дріжджового заводу ЗАТ «ЕНЗИМ», м. Львів
  • Галета В.І. — заступник директора ДАЕК «Західенерго»
  • Кизіль А.П. — начальник цеху КВПіА РВО «Сірка», м. Новий Розділ
  • Коновал В.А. — к.т.н., науковий співробітник Київського інституту автоматики
  • Черник С.І. — президент ЗАТ «Лукор», м.Калуш
  • Корольчук Л.Л. — головний спеціаліст, начальник проектного відділу «Гірхімпром», м.Львів
  • Білик В.В. — заступник генерального директора Сіверодонецького ДКБА НВО «Хімавтоматика»
  • Дятел П.В. — завідуючий сектором НВО «Хімавтоматика», м. Сіверодонецьк
  • Лилак В.І. — заступник генерального директора Запорізької АС
  • Сливка А. Р. — начальник служби КВПіАЗатиснянського заводу, Закарпатська область
  • Чишій М.С. — завідувач відділом компютерної техніки на цукровому заводі, м. Новоград -Волинський
  • Войтів В.А. — начальник відділу метрології РВО «сірка», м. Новий Розділ
  • Білявський В.Й. — головний інженер радехівського цукрового заводу , м. Радехів
  • Шарафан В.В. — Начальник цеху Здолбунівського цементного заводу, м.Здолбунів
  • Лисяний О.В. — заступник директора «Оргхім» , м.Полоцьк
  • Бать О.С. — заступник головного інженера Долинськогонафтогазопереробного заводу ВАТ «Укрнафта»
  • Тадєєв М.А. — головний спеціаліст з автоматизації цеху КВПіА КТП «Комуненергія», м. Рівне
  • Матковський Р. — головний приладист заводу калійних добрив «Оріана», м. Калуш
  • Бачинський В.П. — заступник директора заводу металоконструкцій, м. Червоноград
  • Верещагін М.І. — головний інженер сіркоплавильного цеху Яворівського гірничо-хімічногокомбінату, м.Новояворівськ
  • Когут В.І. — заступник головного інженера заводу хімволокна, м. Житомир
  • Мосійчук В.В. — головний приладист ВО «Азот», м. Рівне
  • Кисиличак В.М. — заступник директора, головний інженер ЗАТ «Лукор» виробництво " Поліолефін«, м. Калуш
  • Кондратенко Валентин Григорович, заступник голови правління — генеральний директор ВАТ «ЛьвівОРГРЕС» 
  • Гайванович А.І. — начальник служби КВПіА УБР, м.Сколе
  • Дружбляк О. М. — кандидат технічних наук, заступник директора ТОВ «Ременерго»
  • Кіт Б.М. — директор фірми ВАТ «Галгазотерм»
  • Пастушенко В.Й. — к.т.н., заступник декана факультету прикладної математики та компютерно- інтегрованих систем Рівенського Державного технічного університету, м. Рівне
  • Сімкін Б. Є. — директор науково-виробничого департаменту АСУТП ТОВ «ЕМВ-Енерго», головний спеціаліст з автоматизації атомних електростанцій.
  • Сидорчук В.М. — заступник генерального директора концерну «Галнафтогаз»
  • Сидорович Михайло Васильович — директор ЛКП «Львівелектротранс»
  • Химко О.М. — перший віце-президент ПАТ «Укртрансгаз», м. Київ
  • Бакулін Володимир Олексійович — генеральний директор ТОВ «АВС».
  • Бенедек Б.Є. — начальник КВПіАлінійновиробничого управління магістральних газопроводів м.Хуст, Закарпатська обл.
  • Новошицький Євген Іванович — головний інженер РВУ «Львівавтогаз»
  • Романчук В.І. — заступник директора ВО «Агропоммонтажналадка» м.Одеса
  • Корольова Н.С. — начальник відділу АСУ фарфорового заводу, м.Владивосток
  • Юпин І.І. — головний спеціаліст ТЗоВ «Гірхімпром», м. Львів
  • Брилинський Р.Б. — доцент, кандидат технічних наук, Вчений секретар Національного університету «Львівська політехніка».
  • Шапко В.І. — директор науково-впрваджувальної фірми " Ременергомонтаж"
  • Ковалець Б.Й. — заступник директора РВО «Сірка» , м. Н.Розділ
  • Дубіль Роман Ярославович — кандидат технічних наук, Генеральний директор Науково-проектного виробничого підприємств «Техприлад».
  • Прокопець Андрій Богданович — директор Науково-проектного виробничого підприємств «Техприлад».
  • Мазуркевич Євген Йосифович — генеральний директор туристичної фірми «Міст-Тур». 
  • Кіт Андрій Богданович — депутат Верховної Ради України. 
  • Ткачук Віктор Артурович — заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України
  • Корилкевич Михайло Данилович — генеральний директор компанії «Ленд Вест компані».
  • Кос І.І. — начальник служби КВПіА терміналу «Південний», м. Одеса
  • Марковський Дмитро Ігорович — головний інженер ПАТ «CarlsbergUkraine»
  • Кацюба Ігор Романович — комерційний директор ПНВП «ЛВ Маркет»
Оновлено 1 рік 1 місяць тому