Відбувся фінал масштабної стартап-події – конкурсу Стартап Прорив 2020: визначено п’ять переможців

Tech StartUp School Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Відбувся фінал масштабної стартап-події в Україні – конкурсу Стартап Прорив 2020. Карантин вніс свої корективи, і вперше за три роки учасники зустрілися онлайн.

У фіналі пітчили 9 креативних команд, а суддями були знані інноватори Назар Білоус, Олександр Ремінний, Андрій Дзюбан, Данило Цьвок, Олена Гунько та Назар Подольчак.

Перемогу здобули п’ять команд:

• Engenius – девайс, який здатний передбачати поломки електричних двигунів;
  • PaperCraft Models – полігональний еко-декор;
  • «Станіслав» – діджитал-гід, який створений для того, щоб закохати туриста в місто;
  • Find Safe Place – миттєве оповіщення про можливу небезпеку в зоні геолокації;
  • ELeobike – елeктронабір для переобладнання велосипедів з розумною системою безпеки.

Tech StartUp School Львівської політехніки вітає переможців і готується до активної співпраці з ними у майбутньому. Організатори також вдячні командам-фіналістам Startup Prostir, Space Kitten, Green Country та Chameleon Age за участь.