Кафедра теоретичної та практичної психології запрошує на вебінар «Кризова інтервенція в терапії прийняття та відповідальності»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка вебінару

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки запрошує всіх охочих взяти участь у вебінарі на тему «Кризова інтервенція в терапії прийняття та відповідальності».

Ведуча – кандидат психологічних наук, доцент кафедри теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Марциняк-Дорош.

Подія буде цікава психологам, психіатрам, психотерапевтам і студентам зазначених напрямів, а також тим, хто зіштовхнувся із життєвою кризою

Дата проведення вебінару – 23 грудня 2020 року. Початок о 20:00. Вебінар стартує зі сторінки кафедри теоретичної та практичної психології у соцмережі Фейсбук.