Майбутні комп’ютерні інженери відвідали семінар щодо трендів системного адміністрування

Кафедра електронних обчислювальних машин Львівської політехніки
Фото із семінару щодо трендів системного адміністрування

Днями для зацікавлених студентів-бакалаврів напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» кафедра електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка» спільно з IT-компанією IOPS.TEAM організували семінар-лекцію щодо трендів системного адміністрування.

Виконавчий директор компанії Павло Іваніщін, який кілька років тому закінчив Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки, розповів про практичні тонкощі віддаленого системного адміністрування, способи підтримки та моніторингу інфраструктури, впровадження процесів та інструментів CI/CD. Студенти цікавились процесами міграції даних у хмару та хмарними рішеннями, які використовують на практиці.

Захід відбувався у змішаному форматі: частина студентів разом із доцентом кафедри електронних обчислювальних машин Анатолієм Ігнатовичем були присутні безпосередньо в офісі компанії, а ще понад 30 – були на зв’язку онлайн із використанням платформи Zoom.

Підсумовуючи захід, Анатолій Ігнатович та Павло Іваніщін домовились інтенсифікувати співпрацю, зокрема щодо можливості проходження окремими студентами кафедри ЕОМ переддипломної практики у компанії IOPS.TEAM, а також співпраці під час виконання студентами бакалаврських та магістерських кваліфікаційних робіт.

Фото із семінару щодо трендів системного адміністрування Фото із семінару щодо трендів системного адміністрування Фото із семінару щодо трендів системного адміністрування