Хмельницькі політехніки взяли участь у хакатоні «Створюй. Грай. Вигравай!» й одержали цінні призи

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Хмельницькі політехніки – учасники хакатону «Створюй. Грай. Вигравай!»

Хмельницькі політехніки відгукнулись на заклик Студентської ради взяти участь в організованому Інститутом комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» хакатоні під девізом «Створюй. Грай. Вигравай!».

Попередньо учасники мали зібрати команду від 3 до 5 осіб і виконати пробне завдання з розробки невеличкої гри з графічним інтерфейсом.

До команди Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки ввійшли студенти Дмитро Михалець, Максим Лапко та Гліб Думанський. Вони створили гру з простим керуванням під назвою BubbleTouch. Найбільше вона зацікавить дитячу аудиторію, проте й дорослі охоче проведуть деякий час за цим захопливим дійством.

Організатори хакатону схвально оцінили проявлені хлопцями вміння та нагородили їх цінними призами.