Vice-Rector for Education and Strategic Development / Historical Museum of Lviv Polytechnic National University

Historical Museum of Lviv Polytechnic National University

У музеї історії Львівської політехніки зібрані документи, світлини, прилади та інші експонати, які розповідають про заснування і розвиток Львівської політехніки ― найстарішого технічного університету України і одного із найстаріших у Європі.

Тут ви зможете дізнатися історію становлення Львівської політехніки, починаючи від заснування у 1816 році. Також почуєте про всесвітньо відомих вчених, які стали почесними докторами Львівської політехніки, довідаєтеся, чому саме тут пролунав перший телефонний дзвінок на Галичині і була проведена перша в Австро-Угорській імперії виставка будівельного промислу, хто із професорів був фундатором будівництва першого гуртожитку для студентів, а також скільки їх тут навчалося в різний час. Окрім цього, відкриєте для себе, що таке абсолюториум і як студент міг його отримати. Зануритеся в особливості освітнього процесу, будете знати зокрема про те, якими мовами викладали, які були напрямки освіти і як формувалися кафедри та факультети, в яких приміщеннях відбувалося навчання і як розвивався кампус. Також на огляд представлені історичні світлини корпусів, навчання і побуту студентів. Окрему увагу під час екскурсій приділять причетності Львівської політехніки до видобутку нафти чи електрифікації Галичини, розвитку авіації, космонавтики і комп’ютерних наук.

У музеї Ви довідаєтесь, який вклад випускники і професори Львівської політехніки зробили у розвиток науки, техніки і економіки на рівні країни і в світовому масштабі, побачите їхні дипломи, нагороди і наукові розробки.

Музей історії Львівської політехніки Музей історії Львівської політехніки Музей історії Львівської політехніки Музей історії Львівської політехніки

News