Прес-служба ОДА
Оксана Заліско

Днями, у Гродно (Білорусія) завершився міжнародний чемпіонат з нордичної ходьби серед ветеранів спорту. Чоловіки і жінки змагались на дистанціях 5 та 10 км. Спортсменки Львівщини здобули переможні місця, обійшовши понад 100 учасників.

Оксана Заліско, старший викладач кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська Політехніка», подолала дистанцію 5 км з результатом 35:01. Спортсменка здобула перше місце серед 109 учасників в абсолютному заліку та перше місце у віковій категорії 60-64 років серед жінок.

У цій же віковій категорії друге призове місце здобула Людмила Григор’єва, яка подолала переможну дистанцію протяжністю 10 км.

Загалом у змаганнях взяли участь 193 спортсмени, які представили чотири країни - Україну, Польщу, Білорусь та Росію.