Здобувачі вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» зустрілись зі стейкхолдером

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із зустрічі

28 листопада 2023 року відбулася зустріч студентів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», які навчаються на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки, із представником сфери страхового бізнесу, директором регіонального центру Остапом Бахором.

У процесі дискусії було обговорено сучасні тенденції розвитку підприємництва у страховій сфері, особливості вітчизняного страхового законодавства, перспективи та виклики страхового бізнесу в контексті євроінтеграції.

Спасибі Остапу Романовичу за приділену увагу та змістовні поради щодо вибору способів набуття здобувачами компетентностей, передбачених освітньою програмою!