Важливі питання сучасної економіки: в Університеті відбулася всеукраїнська студентська конференція

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
на студентській конференції

На Всеукраїнську студентську конференцію «Розвиток підприємства в умовах євроінтеграції», приурочену 45-річчю кафедри економіки підприємства та інвестицій, з’їхалися учасники зі 17-ти навчальних закладів.

З цієї нагоди до Львівської політехніки прибув 141 учасник, опубліковано 137 тез. Серед тих, хто зацікавився тематикою конференції, – майбутні економісти з Одеси, Запоріжжя, Кременчука, Києва, Хмельницька, Мукачевого, Львова.

Під час відкриття конференції ректор університету професор Юрій Бобало наголосив на актуальності проблем і перспектив підприємництва в умовах євроінтеграції.

Серед учасників – багато студентів молодших курсів. Голова оргкомітету конференції, доцент кафедри ЕПІ Ірина Кривцун відзначила цікаву тему «Як готувати сучасного фахівця з економіки» та роботу секції «Креативна економіка».

на студентській конференції на студентській конференції на студентській конференції