Кафедра обліку та аналізу ІНЕМ провела для старшокласників Літню школу «Ревізор-аудитор»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

З метою профорієнтаційної, інформаційно-консультаційної та мотиваційної підготовки, а також залучення потенційних абітурієнтів на навчання за бакалаврським рівнем підготовки освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» з 25 по 27 квітня 2024 року на базі кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» було проведено Літню школу «Ревізор-аудитор». Захід відбувся в очній формі, учасниками школи стали 55 старшокласників середніх загальноосвітніх шкіл міста Львова.

Відповідно до затвердженої програми літньої школи було проведено такі заходи:

• тренінг-знайомство учасників, представлення кафедри обліку та аналізу, ознайомлення зі спеціальністю «Облік і оподаткування» (завідувач кафедри професор Ігор Яремко, доцентка Алла Ясінська);
  • воркшоп «Історія виникнення та розвитку бухгалтерської справи» (доцентка Олеся Лемішовська);
  • воркшоп «Вибір професії – вибір майбутнього» (доцентка Алла Ясінська);
  • бізнес-гра «Все спланую, порахую, перевірю», вікторина (доцентка Наталія Воськало);
  • воркшоп щодо ведення домашньої бухгалтері: «Час планувати та аналізувати власні фінанси: рішення для ведення домашньої бухгалтерії» (доцентка Ольга Височан);
  • командний Smart-Quiz «Бухгалтерія і мистецтво», «Бухгалтерська професія: творчий підхід до рутини» (доцентка Ольга Височан);
  • міні-лекція «Програмне забезпечення обліку та бізнесу» (доцентка Ольга Рябкова);
  • міні-лекція «Фінансовий аналіз» (доцентка Марія Нашкерська).

Плідною та цікавою була зустріч із випускником кафедри обліку та аналізу, керівником відділу аудиту міжнародної аудиторської компанії PwC О. Костюком та фахівчинею з питань зайнятості Н. Никитюк. Учні із захопленням слухали про тонкощі аудиторської роботи, її перспективи в майбутньому. Активні учасники за цікаві та креативні запитання отримали брендові подарунки від компанії.

Під час проведення цих заходів учасники літньої школи брали участь у розв’язуванні ситуаційних завдань, тестових завдань, ребусів та кросвордів. За результатами Smart-Quiz були нагороджені кращі команди й окремі переможці.

Знайомство з Політехнікою продовжилось екскурсією до головного корпусу Університету, Актової зали, де учасникам показали твори польського художника Яна Матейка, які були задумані як своєрідні алегорії розвитку суспільства, його досягнень і технічного поступу, та екскурсією до зали Захарієвича.

Завершилася літня школа підведенням підсумків, обміном пропозиціями щодо подальшої співпраці, враженнями, опитуванням (анкетуванням) учасників щодо їхньої участі у літній школі, нагородженням команд переможців та врученням сертифікатів.