У Технологічному коледжі Університету відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Минулої суботи Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» гостинно відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків

До присутніх звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Іван Костюк. Він розповів про історію закладу освіти та переваги навчання у ньому, ознайомив із переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів у коледжі, й дав відповіді на запитання присутніх.

З умовами вступу у 2023 році гостей заходу знайомив заступник директора з навчальної роботи Мар’ян Підвальний. Тарас Мандзевич розповів про підготовчі курси, які діють в коледжі.

Далі присутні мали можливість зустрітись із завідувачами і представниками відділень коледжу та більш докладно ознайомитися з матеріально-технічною базою кожного відділення, а також отримати інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі