Працівників Львівської політехніки запрошують на великопостові реколекції на тему «Бути собою»

Тижневик «Аудиторія»
великопостові реколекції

Працівників Національного університету «Львівська політехніка» запрошують на великопостові реколекції на тему «Бути собою».

У програмі – науки та розважання над найцікавішим у своїх подробицях – Євангелієм від Марка, духовно-молитовний вечір, перегляд фільму. Окрім цього, буде можливість приступити до Св. Таїнства Сповіді та взяти участь у Божественній Літургії.

Реколекції відбудуться у Святопреображенському монастирі сестер Чину Святого Василія Великого (хутір Береги біля Деревача) від 9 березня (19:00) до 11 березня (12:00). У вартість – 180 грн. – входить проживання, триразове харчування, нічліг.

Реколектант – академічний капелан Львівської політехніки, доцент кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій о. Тарас Жеплинський.

Щоб зареєструватися, треба написати повідомлення на електронну адресу zheplynskyi@ukr.net, де зазначити своє прізвище, ім’я та номер мобільного телефону.