Як стартапувати в інженерії відновлювальної енергетики: викладачка Львівської політехніки зустрілася зі студентами ІФНТУНГ

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Фото із зустрічі

Нещодавно відбулася зустріч здобувачів освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з Яною Левицькою, викладачкою кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки, представницею Tech Startup School.

У рамках лекції «Стартапи та підприємництво в університеті» розглянули успішні кейси, проговорили ідеї та складові розвитку стартап-діяльності. Особливо цікавим було завдання з дизайн-мислення та Q&A секція.

Захід відбувся на запрошення доцента кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту інформаційних технологій та гаранта ОП Віталія Циха, який вважає, що важливою складовою реалізації освітнього процесу є розвиток так званих soft skills.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі