Objectif Sciences International шукає наукових керівників для спільних дослідницьких проєктів у Європі

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до матеріалу

Некомерційна організація науково-освітніх проєктів та спільних досліджень Objectif Sciences International шукає студентів та науковців – наукових керівників у групи дітей, молоді та дорослих для захопливого стажування в мальовничих куточках Європи.

Відтак, Objectif Sciences International відкриває 10 вакансій для:

• лідерів наукової молоді;
  • науковців, викладачів;
  • стажерів у сферах науки, технологій, менеджменту й інших.

У команді наукових співробітників OSI можна стати учасником програм наукового відпочинку та різноманітних експедицій, а також спробувати себе в ролі науково-педагогічного керівника громадських наукових таборів для дітей, молоді та дорослих для виконання спільних дослідницьких проєктів у Швейцарії, Німеччині, Австрії, Франції та інших країнах світу. Дослідження заплановано у таких сферах як біологія, біорізноманіття, ефективні мікроорганізми, екологія, біохімія, клімат, геологія, палеонтологія, астрономія, математика та багато інших наукових галузей.

Вимоги до кандидатів:

• вільне володіння німецькою та англійською/французькою мовами;
  • креативність і вмотивованість;
  • захоплення наукою та природою;
  • привітність і доброзичливість.

Долучитися до міжнародної команди OSI можна у формі стажування чи короткотермінової/довготермінової посади на гонорарній основі.

Учасники отримають:

• можливість продовжити навчання в галузі наукової освіти, проєктної педагогіки та на інших тематичних навчальних курсах;
  • стати частиною мережі професіоналів з міждисциплінарними навичками в міжнародному робочому середовищі;
  • поглибити свої знання іноземної мови;
  • поєднати роботу й оригінальні мандрівки.

Дедлайн подання заявок – 20 лютого 2023 року.

Співпраця з Objectif Sciences International – це можливість виконувати захопливу роботу в молодій, динамічній та мотивованій команді, яка об’єднує представників різних культур і націй.

Отримати докладнішу інформацію та подати заявку можна на сайті OSI. Із запитаннями звертатися на адресу contact-de@osi-ngo.org.

Більше новин та актуальних вакансій від роботодавців – на телеграм-каналі Студії кар’єри ВПЗВ.

Довідки у відділі працевлаштування: тел. (032) 258-21-90, електронна адреса vpzv@lpnu.ua.