Науковців запрошують на семінар УкрІНТЕІ «Проходження через виклики: надрукуватися у Scopus та WoS безоплатно»

Організатори заходу
Заставка до семінару

До уваги науковців Львівської політехніки!

27 червня 2023 року відбудеться відкритий семінар з підвищення кваліфікації співробітників Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) на тему «Проходження через виклики: надрукуватися у Scopus та WoS безоплатно». Спікерка – А.В. Яцишин, д.пед.н., с.н.с. УкрІНТЕІ.

Організатори запрошують співробітників УкрІНТЕІ, Міністерства освіти і науки України, науковців, представників закладів вищої освіти, галузевих інститутів, усіх охочих відвідати семінар.

Захід транслюватиметься в онлайн-режимі. Вхід без попередньої реєстрації через Систему вебінарів та вебконференцій УкрІНТЕІ. Початок об 11:00.

Для тих, хто не може бути присутнім на семінарі, але зацікавлений у тематиці, запис та презентацію буде викладено в архіві. Охочим отримати електронний сертифікат звертатися до організаторів. Контакти: Вікторія Матусевич, (050) 351-59-22, vv.matusevych@gmail.com.